top of page
IMG_7000-2.jpg

Hakkımızda

Hediye SENsin, insanların birbirlerine iç iyiliği, ruh dinginliği ve beden sağlığını “hediye” şeklinde sunmaya olanak sağlayan online hediye platformudur.

Bugünlerde en çok da iyi olmaya ihtiyacımız var. Bedenimizin, ruhumuzun, zihnimizin içindeki iyiyi keşfetmek her zamankinden daha da değerli. Hediye SENsin, tam da bu noktada yardımımıza koşuyor. Hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu iç iyiliği, ruh dinginliği ve beden sağlığını sevdiklerimize uzaktan hediye etme imkanı sunuyor. 

Hediye SENsin, iyiliğe ve sağlığa giden yolda gerçek hediyenin insanın kendisi olduğunu hatırlatmak ve bunu herkesin sevdikleriyle paylaşmasına yol olabilmeyi amaçlıyor. 

Hediye SENsin, konusunda deneyimli, profesyonel eğitmenler vasıtasıyla zihin-ruh-beden bütünlüğü için eğitimler/çalışmalar hediye ediyor.

Hediye SENsin, sevdiklerimize ya da kendimize evimizin konforunda, sıcaklığında canlı online bağlantıyla hediyemize kavuşma imkanı sunuyor. Bunu yaparken de bize özel hazırlanmış “hediye paketi” açma duygusunu yaşatıyor.

bottom of page