top of page

Hayatımız sürekli olarak enerjinin kullanıldığı bir süreçtir. Beden ısısını korumak, düşünebilmek ve duygulanabilmek, hastalıklarla savaşmak, yeni hücreler oluşturmak gibi toplamını “hayat” olarak tanımladığımız her şey için enerjiye ihtiyaç duyarız. Bu hayatı idame ettirebilmek için ise, nefes alırız.

“Nefes” yaşam demektir. Bu yüzden her şeyden önce insan doğru nefes alıp vermeyi öğrenmelidir ki; bu hayatta kalmayı becerebilsin. “1 Nefeslik” Nefes Eğitiminin de amacı, kişinin farkında olmadan gün içinde binlerce kez tekrar ettiği bu işlevi  “fark ettirmek”  ve bununla beraber vücudundaki değişimi ve gelişimi yaşamasını desteklemektir.

 

Hediyeniz, HediyeSENsin tarafından özel olarak hazırlanan; Nefes Eğitimi esnasında kullanılacak ürünlerle ve hediye sahibinin ismine yazılmış özel bir mektupla sahibine iletilecektir.

 

“1 Nefeslik Nefes Eğitimi” Sarı Kutu’sunda Hediye Sahibini Bekleyenler

 

  • Ona ‘HediyeSENsin’ demenin en kolay yolu; HediyeSENsin Ayna

 

  • HediyeSENsin Losyon Sürülebilir Masaj Mumu: Mumun yaklaşık 45 dakika yanmasına izin verin ve alevi söndürün. Soğumaya bırakın, parmağınızı daldırın veya yavaşça dökün cildinize nazikçe masaj yapın. Sürülebilir soy wax içeren yenilebilir içerikli vegan losyon mumlarımız, eşsiz erime noktası ve cildi besleyen üstün bitkisel yağlar sayesinde eriyerek harika bir deneyim yaşatacak sıcak ve görkemli bir masaj yağı haline gelir.

İnsan sağlığına zararı yoktur; mumlarımızın MSDS raporlarını görmek için tıklayın.

 

  • HediyeSENsin “1 Nefeslik Nefes” Uçucu Yağı ve Buhurdanlık: Soluma yoluyla deneyimlediğiniz uçucu yağlar size zihinsel dinginlik, ruhsal huzur ve bedensel rahatlama yaşatacaktır. Uçucu yağlarımız saf ve terapötik (tedavi edici) olup tedavi edici etkilere sahiptir.

Uygunluk belgelerine ulaşmak için tıklayın.

1 Nefeslik Nefes Eğitimi

Stok kodu: Hediye0001
840,00 ₺Fiyat
Vergi hariç |
Sticker Renk Seçeneği
  • Deneyim sürecinde yanınızda olacak eğitmenlerimiz  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

    Ayça Kaşıkçı

bottom of page