top of page

Cildinin sağlıklı ve parlak görünmesini kim istemez!? Bu, aynı zamanda genel sağlığımızın da önemli göstergelerinden biridir. Cildimiz en büyük organımız olduğuna göre, ona gerçek özeni göstermeliyiz. Öncelikle onu doğru besinlerle içten beslenmeli; ardın da dışarıdan uygulayacağımız ürünlerle ona gereken hassasiyeti ve önemi göstermemiz beden ve ruh sağlığımız için çok kıymetlidir.


 

Son yıllarda beslenmemiz için doğal ürünlere artan ilgi, güzellik ve bakım ürünlerinde de giderek artan bir talep yaratmaktadır. Klasik kozmetik ürünler, çoğunlukla “güzellik” odaklı üretilirler; ancak günümüzde artık çok sayıda tüketici, satın aldıkları kozmetik ürünlerde başka şeylere de dikkat ediyorlar:

 • Ürünlerin çevre dostu,

 • Sürdürülebilir olması,

 • Tamamen doğal bileşenlerden oluşması,

 • Hayvanlar üzerinde denenmiyor olması bunlardan yalnızca birkaçı… Bu talebi ise doğal ve organik bakım ürünleri karşılıyor.

Doğal ve organik cilt bakım ürünleri, yalnızca kullanıcısının iyiliğine değil, aynı zamanda çevrenin ve biyolojik çeşitliliğin korunmasına da katkıda bulunuyor.


 

“Yiyemeyeceğiniz hiçbir şeyi cildinize sürmeyin”, bizim de kesinlikle inandığımız ve savunduğumuz bir söz… Her gün cildimize, saçımıza birçok bakım ve temizlik ürünü uyguladığımızı göz öne alırsak bunların içerik olarak temiz olmaları orta ve uzun vadede sağlığımıza yapacağımız iyi bir yatırım olacaktır.

 

HediyeSENsin diyerek çıktığımız bu yolda, doğal güzelliğimize doğal ürünlerle daha ne kadar güzellik katabileceğimizi öğreneceğiz. Online olarak yapacağımız 2 saatlik dersimizde aromaterapinin üzerimizdeki olumlu etkilerini öğrenirken kendimiz için harika bir nemlendirici özelliği olan bir el kremi hazırlayacağız. Sarı kutuyla birlikte kreminizi yaparken kullanacağınız tüm hammaddeler tarafımızdan size ulaştırılacak. Unutmayın bu hayattaki en güzel Hediye Siz’siniz.

Aromaterapi ile Doğal Kozmetik Ürün Yapımı

1.010,00 ₺Fiyat
Vergi hariç |
Sticker Renk Seçeneği
 • Deneyim sürecinde yanınızda olacak eğitmenlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

   

  Marbling Bodrum

   

  Ayça Kaşıkçı

   

bottom of page