top of page

Aromaterapi, uçucu yağlar kullanılarak gerçekleştirilen geleneksel ve tamamlayıcı bir tedavi yöntemidir. Beden, zihin ve ruh sağlığını iyileştirmek için ağırlıklı olarak uçucu yağların kullanıldığı bu uygulamalar, bazı kaynaklarda “uçucu yağ terapisi” olarak da tanımlanır. Aromaterapi uygulamalarının hem bedensel hem de ruhsal sağlığı iyileştirdiği, enerji düzeyini güçlendirdiği kabul edilir.

Kokulu tıbbi bitkilerin doğal bileşenlerinden olan uçucu yağlar, insan sağlığını veya ruh halini iyileştirmek amacıyla binlerce yıldan bu yana kullanılmaktadır.

Artık günlük hayatımızın bir parçası haline gelen aromaterapinin günlük hayatta kullanımı ile ilgili tüm ayrıntıları bu iki saatlik online dersimizde birlikte konuşup öğreneceğiz.

Evinizin hijyeninden evcil hayvanınızın bakımına kadar günlük hayatınızda aromaterapiyi nasıl kullanabileceğinizi sizlere anlatmaya çalışacağız.

Artık aromaterapiyi hayatınıza katarak bir kez daha en güzel Hediyenin kendiniz olduğunu hatırlayıp asla unutmayacaksınız.

Aromaterapinin Günlük Hayatta Kullanımı

870,00 ₺Fiyat
Vergi hariç |
Sticker Renk Seçeneği
  • Deneyim sürecinde yanınızda olacak eğitmenlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

     

    Marbling Bodrum
bottom of page