top of page

Günümüzde; çoğumuz, sedanter yaşam biçiminden ötürü, çeşitli fiziksel rahatsızlıklar yaşayabiliyoruz. Bilgisayar başında geçen uzun saatler, telefonla uzun mesajlaşmalar ya da oyunlar, bel ve sırt bölgesine fazlaca yüklenen çantalar ve bunların üstüne hareketsizlik. Bilgisayar, telefon, masa başı, çanta gibi birçok dış etkenle “Beden Duruşumuz” bozulmakta ve kontrolsüzce değişmektedir. Bu çalışmada, kişinin beden duruşu analiz edilerek, hem duruş ve yürüyüş bozukluklarının ortaya çıkartılması hem de bundan dolayı uzamış ya da kısalmış kasların belirlenmesi sağlanarak ona uygun bir tetik nokta masajı yapılması ve sonrasında Klinik Pilates çalışmalarıyla bunun desteklenmesi amaçlanmaktadır.

 

Hediyeniz, HediyeSENsin tarafından özel olarak hazırlanan; Beden Duruş Bozuklukları Eğitimi sırasında kullanılacak ürünlerle ve hediye sahibinin ismine yazılmış özel bir mektupla sahibine iletilecektir.

 

Beden Duruş Bozuklukları Sarı Kutu’sunda Hediye Sahibini Bekleyenler

 

  • Ona ‘HediyeSENsin’ demenin en kolay yolu; HediyeSENsin Ayna

 

  • Masaj Topu ile yapılacak tetik nokta masajları; vücudunuzdaki, beden duruş bozuklukları ile sıkışmış ya da gereğinden fazla uzamış kaslarda oluşan tetik noktaların açılmasına ve bunların vücutta ağrı oluşturmasını veya hareket sıkışıklığını azaltmasına yardımcı olacaktır.

​​​​​​​

  • Direnç (esneme) bandı ile  beden duruş bozukluklarından  dolayı oluşan vücuttaki sıkışmaların, masaj topuyla açılmasının ardından oradaki kasların esnemesini ve güçlenmesini sağlayacaktır.

​​​​​​​

  • HediyeSENsin Tetik Nokta Masajı Uçucu Yağı: Vücudunuzdaki ağrılara, tetik noktalara elinize bir iki damla damlatarak masaj yapabilirsiniz. Soluma yoluyla deneyimlediğiniz uçucu yağlar size zihinsel dinginlik, ruhsal huzur ve bedensel rahatlama yaşatacaktır. Uçucu yağlarımız saf ve terapötik (tedavi edici)  olup tedavi edici etkilere sahiptir.

Uygunluk belgelerine ulaşmak için tıklayın.

 

 

Doğru Beden Duruş Teknikleri

Stok kodu: Hediye0010
840,00 ₺Fiyat
Vergi hariç |
Sticker Renk Seçeneği
  • Deneyim sürecinde yanınızda olacak eğitmenlerimiz  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

    Ayça Kaşıkçı

bottom of page