top of page

Bilinç, “buzdağından oluşan kişiliğin görünen en küçük kısmıdır” (Freud).  İd olarak geçen “bilinçaltı” ise, kişiliğimizin en ilkel ve en az ulaşılabilir bölümüdür. Denetimsiz ve ısrarlı tutkuları vardır. Atalardan gelen tüm bilgiler, hastalıklar, korkular, endişeler, önyargılar, tabular ve anlamlandıramadığımız “bize ait olmadığını düşündüğümüz tüm duygu ve düşünceler”  buradadır. Ve doğumla nesilden nesile geçer. İşte “Bilinçaltı Dili Okuma Çalışmasıyla” bu, bize ait olmadığını düşündüğümüz tüm duygu ve düşünceleri ortaya çıkararak onların bize ne ifade ettiğini anlar ve kendi yolculuğumuzda ne şekilde kullanacağımıza karar verebiliriz.

 

Hediyeniz, HediyeSENsin tarafından özel olarak hazırlanan; Bilinçaltı Dili Çalışması seansı sırasında, kullanılacak ürünlerle ve hediye sahibinin ismine yazılmış özel bir mektupla sahibine iletilecektir.

 

Bilinçaltı Dili Çalışması Sarı Kutu’sunda Hediye Sahibini Bekleyenler

 

  • Ona ‘HediyeSENsin’ demenin en kolay yolu; HediyeSENsin Ayna

 

  • HediyeSENsin Losyon Sürülebilir Masaj Mumu: Mumun yaklaşık 45 dakika yanmasına izin verin ve alevi söndürün. Soğumaya bırakın, parmağınızı daldırın veya yavaşça dökün cildinize nazikçe masaj yapın. Sürülebilir soy wax içeren yenilebilir içerikli vegan losyon mumlarımız, eşsiz erime noktası ve cildi besleyen üstün bitkisel yağlar sayesinde eriyerek harika bir deneyim yaşatacak sıcak ve görkemli bir masaj yağı haline gelir.

İnsan sağlığına zararı yoktur; mumlarımızın MSDS raporlarını görmek için tıklayın.

 

  • HediyeSENsin Bilinçaltı Dili Uçucu Yağı ve Buhurdanlık: Soluma yoluyla deneyimlediğiniz uçucu yağlar size zihinsel dinginlik, ruhsal huzur ve bedensel rahatlama yaşatacaktır. Uçucu yağlarımız saf ve terapötik (tedavi edici) olup tedavi edici etkilere sahiptir.

Uygunluk belgelerine ulaşmak için tıklayın.

 

Bilinçaltı Dili Okuma Çalışması

Stok kodu: Hediye0004
1.100,00 ₺Fiyat
Vergi hariç |
Sticker Renk Seçeneği
  • Deneyim sürecinde yanınızda olacak eğitmenlerimiz  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

     

    Ayça Kaşıkçı

     

bottom of page