top of page

Eterik Beden, fiziksel bedenimizin askerleri olarak tanımlayabileceğimiz “Çakralarımızın” bulunduğu bedenimizdir. Fiziksel bedene benzer ve Auranın üst katmanlarından gelen enerjileri bedene alma işlevi yaparlar. Temel işlevi fiziksel bedenin sağlıklı kalmasını sağlamaktır. İşte bu eğitimin amacı da, fiziksel bedenin askerleri olarak adlandırdığımız çakralarımızı daha yakından tanımaktır. Zihin bedende oluşan, duygu bedende gelişen ve eterik bedenle fizik bedenimize ulaşmaya çalışan tüm rahatsızlıkları ve hastalıkları çakralarımızın doğru enerjiyle çalışmasını öğrenerek kendimizden uzaklaştırabiliriz.

 

Hediyeniz, HediyeSENsin tarafından özel olarak hazırlanan; Eterik Beden Eğitimi esnasında kullanılacak ürünlerle ve hediye sahibinin ismine yazılmış özel bir mektupla sahibine iletilecektir.

 

Eterik Beden Eğitimi Sarı Kutu’sunda Hediye Sahibini Bekleyenler

 

  • Ona ‘HediyeSENsin’ demenin en kolay yolu; HediyeSENsin Ayna

 

  • HediyeSENsin Losyon Sürülebilir Masaj Mumu: Mumun yaklaşık 45 dakika yanmasına izin verin ve alevi söndürün. Soğumaya bırakın, parmağınızı daldırın veya yavaşça dökün cildinize nazikçe masaj yapın. Sürülebilir soy wax içeren yenilebilir içerikli vegan losyon mumlarımız, eşsiz erime noktası ve cildi besleyen üstün bitkisel yağlar sayesinde eriyerek harika bir deneyim yaşatacak sıcak ve görkemli bir masaj yağı haline gelir.

İnsan sağlığına zararı yoktur; mumlarımızın MSDS raporlarını görmek için tıklayın.

 

  • HediyeSENsin Eterik Beden Uçucu Yağı ve Buhurdanlık: Soluma yoluyla deneyimlediğiniz uçucu yağlar size zihinsel dinginlik, ruhsal huzur ve bedensel rahatlama yaşatacaktır. Uçucu yağlarımız saf ve terapötik (tedavi edici) olup tedavi edici etkilere sahiptir.

Uygunluk belgelerine ulaşmak için tıklayın.

Eterik Beden Eğitimi

Stok kodu: Hediye0007
840,00 ₺Fiyat
Vergi hariç |
Sticker Renk Seçeneği
  • Deneyim sürecinde yanınızda olacak eğitmenlerimiz  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

     

    Ayça Kaşıkçı
bottom of page