top of page

Hiçbirimiz bir ilişkinin iniş ve çıkışlarından uzak kalmayı başaramayız; Aslına bakacak olursanız, ilişkiler, insan yaşamının içsel ve ayrılmaz bir parçasıdır. Yaşamımızın her alanında insanlarla ilişkiye geçeriz; Ailemizle, iş ortamımızla, arkadaşlarımızla. İlişkilerimizdeki coşku bize o kadar büyük bir zevk ve neşe verir ki, sürekli olarak ilişkilerimizi başarılı bir hale getirmeye çalışırız. İlişkilerimizin kötü gittiği zamanlar ise bize öyle büyük acı ve keder verir ki, hepimiz de bir şekilde, elimizden geleni yaparak bu travmadan uzak kalmaya çalışırız.

 

İlişkinizin sürecini öğrenmek için ihtiyaç duyduğunuz yardıma sahipsiniz. Artık bir insanla tanışıp, aşk olduğunu zannettiğiniz hatalı bir ilişki kurmanıza gerek yoktur. Bundan böyle, bir başına kendi duygularınızı yorumlayıp ardından elinizde hiçbir bilgi bulunmadan karşınızdaki insana kalbinizden güvenmek zorunda değilsiniz.

 

Aynı durum aile içi dinamikleri için de geçerlidir. Niçin erkek ya da kız kardeşinizle bir türlü anlaşamadığınız ya da niçin annenizin sizi çıldırtığını merak ediyor olabilirsiniz. İkinizin arasındaki sinerji, kendinize, karşınızdaki insana ve duruma karşı daha hoşgörülü davranmanız için bir fırsat elde etmenizi sağlayarak, tüm gerilimleri ve çatışmaları aydınlatmanızı olanak tanıyacaktır.

 

Eğer isterseniz her tür ilişkinin analizini yapabilirsiniz. Bu kodlama yöntemi ile tüm ilişkileriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlişki Analizi

1.150,00 ₺Fiyat
Vergi hariç |
Sticker Renk Seçeneği
  • Deneyim sürecinde yanınızda olacak eğitmenlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

    Ebru Piroğlu Durgut

bottom of page