top of page

Kozmik Enerji Şifası, Kozmik Enerji metodu ile enerji şifası sübtil (görünmeyen-algılanmayan) dünyanın doğal kanunları temelinden bir süreçte yapılanır. Fiziksel Bedenin şifalanmasının yanında, ayrıca hastalığın duygusal, zihinsel ve daha yüksek düzeylerde yer alan kök sebeplerinin de atılmasını sağlar. Kozmik enerjinin en güçlü araçlarından birisi, bütünsel bir teşhis olan teşhis aşamasıdır. Sadece fiziksel bedenin anatomisine değil, insan enerji bedenlerinin yapısına ve bio enerji bilgi alanlarının (aura) ve merkezlerinin (çakra) çalışmasına da dayanır. Kozmik enerji terapisiyle çakralar temizlenir, düzgün çalışmaları sağlanır, dolayısıyla bağlı bulundukları bütün organlar ve hormon sistemi de şifalanır.  Bütünsel bir iyileşme söz konusudur.

 

Kozmik Enerji Şifa Terapisi, terapist ve danışan arasında beraberce belirleyecekleri zamanlarda 40-50 dakikalık bir zaman diliminde toplamda 12 seans şeklinde gerçekleşir. Seansla ilgili gerekli tüm bilgiler ve detaylar hediye sahibinin terapistle bireysel görüşmesi sırasında bildirilecektir.

 

Hediyeniz, HediyeSENsin tarafından özel olarak hazırlanan; Kozmik Şifa seansı esnasında kullanılacak ürünlerle ve hediye sahibinin ismine yazılmış özel bir mektupla sahibine iletilecektir.

 

Kozmik Şifa Sarı Kutu’sunda Hediye Sahibini Bekleyenler

 

  • Ona ‘HediyeSENsin’ demenin en kolay yolu; HediyeSENsin Ayna

 

  • HediyeSENsin Losyon Sürülebilir Masaj Mumu: Mumun yaklaşık 45 dakika yanmasına izin verin ve alevi söndürün. Soğumaya bırakın, parmağınızı daldırın veya yavaşça dökün cildinize nazikçe masaj yapın. Sürülebilir soy wax içeren yenilebilir içerikli vegan losyon mumlarımız, eşsiz erime noktası ve cildi besleyen üstün bitkisel yağlar sayesinde eriyerek harika bir deneyim yaşatacak sıcak ve görkemli bir masaj yağı haline gelir.

İnsan sağlığına zararı yoktur; mumlarımızın MSDS raporlarını görmek için tıklayın. 

 

  • HediyeSENsin Kozmik Şifa Uçucu Yağı ve Buhurdanlık: Soluma yoluyla deneyimlediğiniz uçucu yağlar size zihinsel dinginlik, ruhsal huzur ve bedensel rahatlama yaşatacaktır. Uçucu yağlarımız saf ve terapötik (tedavi edici) olup tedavi edici etkilere sahiptir.

Uygunluk belgelerine ulaşmak için tıklayın.

 

 

Kozmik Şifa Terapisi

Stok kodu: Hediye0003
840,00 ₺Fiyat
Vergi hariç |
Sticker Renk Seçeneği
  • Deneyim sürecinde yanınızda olacak eğitmenlerimiz  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

     

    Ayça Kaşıkçı
     
bottom of page