top of page

Yüzümüzde, saçımızın başladığı noktadan göğüs dekoltemize kadar 57 tane kasımız vardır.  Ve bu kaslarımız gün içinde konuşurken, yemek yerken, gülerken, sinirlendiğimizde defalarca kullanılırlar. Karın, kol, bacak kaslarımızı geliştirmek ve çalıştırmak için birçok hareketler yaparız; peki ya yüzümüzdeki kaslar için?! İşte bu çalışmada, “Face Yoga Method” tekniğiyle yüz kaslarımız kuvvetleniyor; Kinesio masajı ile kaslarımız canlanıyor ve Pembe Quartz Gua Sha taşının verdiği enerjiyle yüzümüzdeki tetik noktalarını açıyoruz.

 

Gua Sha Masajı:

“Gua” ovmayı “sha” ise bu ovmayla oluşan kızarıklığı ifade eder. Menşei Çin olan bu masajın, Çin Tıbbında özellikle yüzdeki tetik noktalara çalışarak deriye kan akışının hızlanmasını; bu sayede de lenf bezlerinin çalışmasını ve derideki yenilenmeyi arttırmayı amaçlamaktadır. Yüz kaslarındaki gerginliği ve sertliği gevşeterek yüzdeki 12 ana meridyen çizgisinde bulunan düğüm noktalarını harekete geçirir.

 

Hediyeniz, HediyeSENsin tarafından özel olarak hazırlanan; Yüz Yogası & Gua Sha Masajı sırasında, kullanılacak ürünlerle ve hediye sahibinin ismine yazılmış özel bir mektupla sahibine iletilecektir.

 

Yüz Yogası & Gua Sha Masajı Sarı Kutu’sunda Hediye Sahibini Bekleyenler

 

 • Ona ‘HediyeSENsin’ demenin en kolay yolu; HediyeSENsin Ayna

 

 • HediyeSENsin Losyon Sürülebilir Masaj Mumu: Mumun yaklaşık 45 dakika yanmasına izin verin ve alevi söndürün. Soğumaya bırakın, parmağınızı daldırın veya yavaşça dökün cildinize nazikçe masaj yapın. Sürülebilir soy wax içeren yenilebilir içerikli vegan losyon mumlarımız, eşsiz erime noktası ve cildi besleyen üstün bitkisel yağlar sayesinde eriyerek harika bir deneyim yaşatacak sıcak ve görkemli bir masaj yağı haline gelir.

İnsan sağlığına zararı yoktur; mumlarımızın MSDS raporlarını görmek için tıklayın.

 

 • Gua Sha taşı, yüzdeki tetik noktalarına çalışarak cilde kan akışının hızlanmasını; bu sayede de lenf bezlerinin çalışmasını ve derideki yenilenmeyi arttırır. 

 

 • HediyeSENsin Soğuk Sıkım Avokado Yağı: Soluma yoluyla deneyimlediğiniz uçucu yağlar size zihinsel dinginlik, ruhsal huzur ve bedensel rahatlama yaşatacaktır. Uçucu yağlarımız saf ve terapötik (tedavi edici)  olup tedavi edici etkilere sahiptir.

Uygunluk belgelerine ulaşmak için tıklayın.

 

Yüz Yogası ve Gua Sha Masajı

Stok kodu: Hediye0008
1.100,00 ₺Fiyat
Vergi hariç |
Sticker Renk Seçeneği
 • Deneyim sürecinde yanınızda olacak eğitmenlerimiz  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

   

  Ayça Kaşıkçı

   

bottom of page