top of page
Ayça Kaşıkçı ile Yüz Yogası ve Gua Sha Masajı
Ayça Kaşıkçı ile Yüz Yogası ve Gua Sha Masajı

18 Tem Sal

|

Zoom üzerinden Online

Ayça Kaşıkçı ile Yüz Yogası ve Gua Sha Masajı

Bu atölyede, “Face Yoga Method” tekniğiyle yüz kaslarımız kuvvetleniyor; Kinesio masajı ile kaslarımız canlanıyor ve Pembe Quartz Gua Sha taşının verdiği enerjiyle yüzümüzdeki tetik noktalarını açıyoruz.

Tarih

18 Tem 2023 13:00 – 15:00

Zoom üzerinden Online

Etkinlik Hakkında

Yüzümüzde, saçımızın başladığı noktadan göğüs dekoltemize kadar 57 tane kasımız vardır.  Ve bu kaslarımız gün içinde konuşurken, yemek yerken, gülerken, sinirlendiğimizde defalarca kullanılırlar. Karın, kol, bacak kaslarımızı geliştirmek ve çalıştırmak için birçok hareketler yaparız; peki ya yüzümüzdeki kaslar için?! İşte bu atölyede, “Face Yoga Method” tekniğiyle yüz kaslarımız kuvvetleniyor; Kinesio masajı ile kaslarımız canlanıyor ve Pembe Quartz Gua Sha taşının verdiği enerjiyle yüzümüzdeki tetik noktalarını açıyoruz. 

Gua Sha Masajı: “Gua” ovmayı “sha” ise bu ovmayla oluşan kızarıklığı ifade eder. Menşei Çin olan bu masajın, Çin Tıbbında özellikle yüzdeki tetik noktalara çalışarak deriye kan akışının hızlanmasını; bu sayede de lenf bezlerinin çalışmasını ve derideki yenilenmeyi arttırmayı amaçlar. Yüz kaslarındaki gerginliği ve sertliği gevşeterek yüzdeki 12 ana meridyen çizgisinde bulunan düğüm noktalarını harekete geçirir. 

Biletler

  • Yüz Yogası ve Gua Sha Masajı

    ₺219,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page