top of page
Buğday Bezen Çepel ile Somatik Yoga Terapi
Buğday Bezen Çepel ile Somatik Yoga Terapi

08 Haz Per

|

Zoom üzerinden Online

Buğday Bezen Çepel ile Somatik Yoga Terapi

Günlük hayatımızda karşılaştığımız farklı duygu durumları sıkışmış hissettirebilir. Somatik Yoga Terapi, kas sistemi, eklemler ve bedenin diğer parçalarıyla bağ kurmayı, bedenden gelen duyum ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak bu sıkışmışlık halini ferahlatmayı amaçlar.

Tarih

08 Haz 2023 20:00 – 22:00

Zoom üzerinden Online

Etkinlik Hakkında

Sosyal ve iş yaşamındaki olumsuzluklar, sevdiğimiz birini kaybetmek, kazalar, geçirdiğimiz operasyonlar, ayrılık, salgın hastalıklar... Tüm bu duygu durumlarını kontrol etmemiz mümkün olmasa da zihinsel süreçleri ve bedenimizdeki sıkışıklıkları düzenleyebilmemiz mümkün. Somatik Yoga Terapi, kas sistemi, eklemler ve bedenin diğer parçalarıyla bağ kurmayı, bedenden gelen duyum ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak bu sıkışmışlık halini ferahlatmayı amaçlar.

Meditasyon, nefes uygulamaları, gevşeme teknikleri ve düzenli pratikle boyun, bel, sırt ağrıları, denge problemleri, eklem ağrıları, uyku düzensizliği, duruş bozukluğu, siyatik, stres, anksiyete gibi gündelik yaşamı olumsuz etkileyen rahatsızlıkların üstesinden gelebilmek için bir kapı aralar. Atölyelerimizde bedenden gelen hareket isteğini fark ederek, kıyaslamadan ve yargılamadan kendi zaman ve şefkat alanında bu hareketeleri ruh, nefes ve zihinle buluşturmayı araştırıyoruz. Atölyemize daha önce yoga pratiği deneyimi olan/olmayan, 18-99 yaş aralığındaki herkes katılabilir. Pratiğe gelirken bol bol yastık/minder ve battaniye, rahat kıyafetler, yere serebileceğiniz mat/yumuşak örtü, göz yastığı ve belki sizi rahatlatan bir koku getirebilirsiniz. Şifa olsun :)

Biletler

  • Somatik Yoga Terapi Atölyesi

    ₺219,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page