top of page
Ebru Piroğlu Durgut ile Losyon Mum Yapımı
Ebru Piroğlu Durgut ile Losyon Mum Yapımı

29 Haz Per

|

Zoom üzerinden Online

Ebru Piroğlu Durgut ile Losyon Mum Yapımı

Marbling Bodrum ile içinde hiçbir kimyasal olmayan harika bir masaj mumu yapmaya ne dersiniz? Atölye boyunca mum yapımının tüm detaylarını sizlerle paylaşmaktan keyif alacağız. Online olarak yapacağımız atölyemizde mum yapımının formülasyonunu öğrenirken karşılıklı keyifli mumlar yapacağız.

Tarih

29 Haz 2023 20:00 – 22:00

Zoom üzerinden Online

Etkinlik Hakkında

Mumu kim sevmez ki... Sevdiğimiz bu güzel ürünlerin parafin gibi zehirli bir hammadde ile yapılmasına karşı çıkan Marbling Bodrum ile içinde hiçbir kimyasal olmayan harika bir masaj mumu yapmaya ne dersiniz? Atölye boyunca mum yapımının tüm detaylarını sizlerle paylaşmaktan keyif alacağız. Online olarak yapacağımız atölyemizde mum yapımının formülasyonunu öğrenirken karşılıklı keyifli mumlar yapacağız.

LOSYON MUM NEDİR?

Geleneksel mum yerine, cildinizi yumuşatmak ve korumak için cildi seven malzemeler kullanılan bir mumdur. Losyon mum için kullandığınız soya wax’ın içinde çeşitli proteinler, amino asitler ve lipitler cildinizi hızla nemlendirir ve hücre yenilenmesini sağlar. Cilde zararlı olacak hiçbir etken madde içermez. Losyon mumunuzu ürettikten sonra onu masaj için nasıl kullanırsınız? Sadece mumunuzu yakın ve mumun eriyen bir havuz oluşturması için bir süre yanmasına izin verin. Mumunuzu söndürün ve biraz soğuduktan sonra (ılık olacaktır; ancak cildinizi yakacak kadar sıcak olmamalı) cildinize kullanmak için erimiş wax’ın bir kısmını alın veya elinize dökerek vücudunuzun istediğiniz bölgesine masaj yapın.

LOSYON MUM EVİNİZ İÇİN DEĞİL CİLDİNİZ İÇİNDİR

Diğer önemli bir nokta ise, bu ürünün amacının çok kokulu bir mum değil bir cilt bakımı ürünü olmasıdır. Losyon mum yakmak evinizi hafifçe güzelleştirir; ancak tüm evinizi kokuyla doldurmak için amaçlanmamıştır. Losyon mum için kullanacağınız koku yağı tüm ürünün %2-6’sı kadar olmalıdır.

NEDEN LOSYON MUM? İs, duman veya zararlı toksin içermez Geleneksel mumdan daha soğuk ve daha uzun yanar ve temiz yanar Petrol, parafin veya kimyasal içermez Katkı maddesi içermez Boya içermez Soya wax içerir. Soya wax cilde kolayca ve pürüzsüzce emilir Harika bir masaj yağıdır Cildinizi yumuşak, beslenmiş ve gençleşmiş hissi verir Çevre dostudur. Doğal ve yenilebilir kaynaktır Biyolojik olarak parçalanabilir.

Biletler

  • Losyon Mum Yapımı Atölyesi

    ₺219,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page