top of page

Büyülü Sarı Kutu

Hediye almanın en güzel yanı kutu açmaktır. İçindekine ulaşana kadarki yaşanan heyecan, mutluluk, bekleyiş insanın içinde kelebekler uçurur!

Peki ya kutuyu açıp karşınızda kendinizi görmek...

Ve o ‘aynadaki siz’ size asıl hediyenin Siz olduğunu söylese; Hediye SENsin dese! 

Hediye SENsin’in büyülü sarı kutusu sevdiklerinize işte tam da bu duyguyu yaşatacak. Ona bu dünyadaki asıl hediyenin önce ‘kendisi’ olduğunu hatırlatacak! Bu küçük; ama çok anlamlı hatırlatmanın ardından da aynasını elini aldığında, ona kendisini bulma yolunda destek olacak deneyiminin detaylarını keşfedecek; ardından da o deneyimi daha keyifli bir hale getirecek ince dokunuşları...

IMG_9311.jpg
IMG_9166.jpg

Büyülü sarı kutunun içindeki mum, Marbling Bodrum tarafından Hediye SENsin için özel olarak hazırlanmıştır. Sürülebilir soy wax içeren yenilebilir içerikli vegan losyon mumlarımız, eşsiz erime noktası ve cildi besleyen üstün bitkisel yağlar sayesinde eriyerek harika bir deneyim yaşatacak sıcak ve görkemli bir masaj yağı haline gelir.

 

Mumun yaklaşık 45 dakika yanmasına izin verin ve alevi söndürün. Soğumaya bırakın, parmağınızı daldırın veya yavaşça dökün cildinize nazikçe masaj yapın.

Diğer wax mumlarının aksine masaj yağı mumları ciltte sertleşmez; içeriğindeki shea yağı, jojoba yağı ve hindistan cevizi yağı cildi besler ve yumuşatır.

Deneyim esnasında hediye paketiniz içindeki uçucu yağınızdan 1 damla kadarını 1 yemek kaşığı suyun içine damlatarak size yolladığımız buhurdanlığınız ile deneyimleyin. Soluma yoluyla deneyimlediğiniz uçucu yağlar size zihinsel dinginlik, ruhsal huzur ve bedensel rahatlama yaşatacaktır. Uçucu yağlarımız saf ve terapötik olup tedavi edici etkilere sahiptir.

IMG_9239.jpg
yu-beauty-stones-gua-sha-stone-rosenquarz-en.jpg

Gua Sha taşı

Deneyim esnasında hediye paketiniz içindeki Gua Sha taşı, yüzdeki tetik noktalarına çalışarak deriye kan akışının hızlanmasını; bu sayede de lenf bezlerinin çalışmasını ve derideki yenilenmeyi arttırmayı amaçlamaktadır.

Ekran görüntüsü 2022-03-03 190749_edited.jpg

Masaj Topu

Deneyim esnasında hediye paketiniz içindeki Masaj Topu ile yapılacak tetik nokta masajları; vücudunuzdaki, beden duruş bozuklukları ile sıkışmış ya da gereğinden fazla uzamış kaslarda oluşan tetik noktaların açılmasına yardımcı olarak, bunların vücutta ağrı oluşturmasını veya hareket sıkışıklığını azaltmayı amaçlamaktadır.

direncbandi_edited.jpg

Direnç-Esneme Bandı

Deneyim esnasında hediye paketiniz içindeki Direnç (esneme) bandı, beden duruş bozukluklarından  oluşan vücuttaki sıkışmaların, masaj topuyla açılmasının ardından oradaki kasların esnemesine ve güçlenmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

bottom of page