top of page

Site Kullanım Koşulları

İRFAN AYÇA KAŞIKCI HEDİYESENSİN (Bundan böyle kısaca ''HEDİYESENSİN'' olarak anılacaktır) tarafından hazırlanan www.HediyeSENsin.com.tr web sitesine hoş geldiniz. Bu sitede yer alan sayfalara giriş ve içerilen bilgilerin kullanımı aşağıda belirtilen kurallar ve koşullara tabidir. Bu web sitesini ve sunduğumuz eğitim hizmetlerinden faydalanarak bu şartlar ile mutabık olduğunuzu ve aşağıdaki şartların sizin içinde bağlayıcı olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.

 

HEDİYESENSİN , www.HediyeSENsin.com.tr  web sitesinde sağlanan hizmetlerde, eğitim programlarında veya kullanım şartlarında, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, güncelleştirme veya yürürlükten kaldırma haklarını saklı tutar. Bu sitenin kullanımına devam ederek bu değişiklikleri de kabul etmiş oluyorsunuz.

 

1. HAKLAR

 

Bu sitede yer alan her türlü içerik, program ve eğitim materyalinin hakları İrfan Ayça Kaşıkçı HEDİYESENSİN’ e aittir.

 

2. WEB SİTESİNİN KULLANIMI

 

www.HediyeSENsin.com.tr  web sitesinde yer alan içerik, eğitim ve yazılım (Bundan böyle “Eğitim Materyali” olarak anılacaktır.) kullanmanız aşağıdaki şartlara bağlıdır.

 

1. Bu sitede yer alan Eğitim Materyali sadece kendi kişisel eğitiminiz ve bilgilenmeniz amacıyla kullanabilirsiniz.

2. Web sitemizde bulunan tüm fotoğraf, video ve yazilar üzerindeki haklar; 5846 sayili fikir ve sanat eserleri kanunu,554 sayili endüstriyel tasarimlarin korunmasi hakkinda kanun hükmünde kararname,556 sayili markalarin korunmasi hakkinda kanun hükmünde kararname, hükümleri uyarinca korunmaktadir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. , www.HediyeSENsin.com.tr  sayfasında yer alan interaktif Eğitim Materyallerinin tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.

3. Bu sitede yer alan materyalleri ve içerikleri değiştirerek veya değiştirmeden kısmen veya tamamen paylaşamaz veya sahiplenemezsiniz.

4. Bu web sitesinde yer alan materyalleri ve içerikleri, daha öncesinde HEDİYESENSİN'in yazılı iznini almaksızın, herhangi bir amaçla veya yayınlama amacıyla kullanamaz veya kopyalayamazsınız.

5.HEDİYESENSİN'in yazılı iznini almaksızın bu web sitesinin herhangi bir kısmını başka bir alanda yayınlayamazsınız.

6. Bu web sitesine bir  ara sayfa ile tekrar yönlendirme yaparak, splash sayfası sokarak veya diğer bir vasıtayla link yapamazsınız.

 

3. KAYIT, KULLANICI HESAPLARI, ŞİFRELER VE GÜVENLİK

 

Bu web sitesinde sağlanan hizmetlerin herhangi birinin kullanımı için kayıt yaptırmanız ve bir hesap açmanız gerekiyorsa, bu kayıt sürecini kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız şarttır. Ayrıca bu bilgilerde değişiklik olduğu takdirde ilgili kayıt formuna girerek ilgili bölümlerde bilgilerinizde değişiklik yaparak bilgileri güncel tutmayı kabul etmiş oluyorsunuz. Eğer bu hizmetlerden bir başkası nam ve hesabına yararlanıyorsanız, bu kullanım şartlarını onun adına kabul etmeye yetkili olduğunuz varsayılacaktır. Şifreniz veya şifrelerinizi gizli tutmakla mükellefsiniz. Ayrıca, sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerden tamamıyla sorumlu olduğunuzu da peşinen kabul ve teyit ediyorsunuz.

 

Bu anlaşmayı okuyarak şifrenizin veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda HEDİYESENSİN'e hemen bilgilendirme yapmayı kabul ediyorsunuz. HEDİYESENSİN   hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından HEDİYESENSİN  veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz.

 

Hesap sahibinin izni olmaksızın başka bir hesabı kullanmanız yasaktır.

 

4. ÜRÜN İADESİ

 

Ürün iadesi koşulları satış sözleşmesinde ayrıntılı olarak düzenlendiği gibi müşterinin 14 günlük mazeret bildirmeksizin kanuni cayma hakkı mevcuttur.

 

5. GARANTİ VE FERAGAT

 

 HEDİYESENSİN ve sizin aranızda yapılan ayrı bir anlaşma açıkça belirlenmediği sürece bu web sitesinden edinilen bütün içerik, yazılım ve hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir.

 

www.HediyeSENsin.com.tr 

bottom of page